TAAHHÜT YOK

Tarifelerimizde kesinlikle taahhüt yok. istediğiniz kadar kullanın istemediğiniz zaman kullanmayın. Zorunluluk mecburiyet artık yok.

TELEFON HATTI YOK

Sabit telefon kullanmıyorsanız neden telefon kullanmak zorunda olasınız. Telefon veya bunun yanında faturalarınız da sürpriz ücretler görmek sona eriyor.

KOTA YOK

Adil Kota kesintisi yok. Veri Kotası kısıtlaması yok. Tarifelerimizde belirlenen veri limiti aşıldığında veri kotası dolmaz veri hızı düşürülür.

FATURA YOK

Ön Ödemeli sistemimiz ile artık fatura şoku yaşamayacaksınız.

SAĞLIKLI

Ürünlerimiz kesinlikle baz istasyonu değildir, wi-fi (evdeki modemleriniz gibi) teknolojisi ve radyo frekansı teknolojisini kullandığı için sağlığa zararlı etkisi yoktur.

Geniş Bantlı Kablosuz İnternet Hizmeti

Apartmanınızın çatısına kuracağımız 20X10 cm ebatında 1 adet kablosuz alıcı cihazı ile apartmandaki tüm dairelerin ortak yararlanabileceği Geniş Bantlı yüksek hızda internet hizmetini evinize getiriyoruz. Çatıya takılacak olan bu cihaz bulunduğunuz bölgedeki AİRNET vericisi üzerinden internet bağlantısını gerçekleştirmektedir.Sistemimiz yağmur, kar, fırtına gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmemektedir.

Kapsama Alanımız

3 adet Verici Anten İstasyonlarımızla  Şu An Aktif Noktalarımız: 

1-Osmaniye Mahalle.(Yayında).
2- Yukarı Mahalle.(Yayında).
3. Ayazlı Mahallesi (Yayında).
4-Yalı Mahallesi (Yayında).
5- Esentepe Mahallesi (Pek Yakında).
6- Sapak Mevkisi (Pek Yakında).